r / قوانین تغذیه و با تعدیل کننده تماس بگیرید: تغذیه


پیوندهای مفید

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین Subreddit

توجه: از درخواست استثناء بپرهیزید زیرا قوانین و اعتدال باید عادلانه و عادلانه برای همه اعمال شود. قبل از ارسال پیام تجدیدنظر ، هرگونه پاسخی را که از حالت دریافت می کنید ، از جمله خودکار ساز ، به طور کامل بخوانید.

1) هیچ گونه فعالیت رژیم غذایی موافق یا مخالف هیچ رژیم غذایی وجود ندارد – جنگ رژیم غذایی اینجا خوش آمدید. جنگهای صلیبی معمولاً خارج از موضوع هستند و اغلب برای ایجاد التهاب در نظر گرفته شده اند. شرکت کنندگان در این subreddit دارای انواع رژیم های غذایی ، باورها ، انواع بدن و اهداف هستند. طرفدار رژیم بودن چیز خوبی است. معتاد به غذا یا طرفدار ضد رژیم غذایی مناسب نیست و منجر به ممنوعیت می شود. نکن؛

 • بی احترامی به رژیم ها / باورهای دیگر – در غیر این صورت اطلاع دهید با آنها صحبت کنید ، نه درباره افراد یا گروه های دیگر ،

 • رای کم به دلیل انتخاب رژیم غذایی فرد

 • ترویج یا اعتراض به اخلاق و اخلاق

 • ترویج مطلق گرایی در رژیم غذایی – هیچ رژیمی نیست فقط یکی سالم شما می توانید بگویید “این برای من بهترین است” و توضیح دهید که چرا و چه چیزی مورد تاکید است

 • ادعاهای منطقی داشته باشید – ادعای درمان بیماری های مزمن مجاز نیست. گفتن اینکه “می تواند علائم را کنترل کند” در این صورت اشکالی ندارد

 • شرکت در بازی های میدانی یا فعالیت های تیپ – از انجام این کار یا هرگونه subreddit یا پست دیگری در آن خودداری کنید

 • ناله کردن جانبدارانه – کمک نمی کند “من موافق نیستم زیرا من رژیم غذایی می خورم” فقط تکان داد و سعی کرد شهادت بازی کند

 • تبلیغات فرعی بر اساس رژیم غذایی بیش از حد – در مورد رژیم غذایی مورد علاقه خود صحبت کنید اما فقط زیرمجموعه های زیر را در فعالیت هایی که بیش از 1/10 فعالیت شما نیستند تبلیغ کنید

2) هیچ سوالی در مورد تغذیه شخصی وجود ندارد. در عوض در بخش نظرات بپرسید / r / بحث تغذیه شخصی رعایت رژیم غذایی هفتگی – اگر پست شما حاوی هر چیزی زمینه شخصی (این به شما ، رژیم غذایی شما ، اعضای خانواده یا هر کسی در زمینه شما مربوط می شود) و / یا درخواست ارزیابی رژیم غذایی (چیزی که شما یا کسی در زندگی شما خوردید ، خوردید یا تصور می کردید بخورید) ، حذف خواهد شد، بدون استثناء. تلاش برای پایان دادن به این قاعده ، تظاهر به نامشخص بودن یا درخواست تجدیدنظر غیرموجه ، دروغین ، ناشایست یا مبتنی بر حقوق منجر به ممنوعیت می شود.

3) reddiket مورد نیاز است – از جنگ آتش نشانی و شکایت های صوتی خودداری کنید. ماهیگیری ، توهین ، حمله یا مخالفت با شرکت کنندگان ، تعدیل کنندگان و حتی خود جامعه نیز می تواند منجر به ممنوعیت شود. به جای شرم آور ، منابع ، نقل قول ها و نظرات را به اشتراک بگذارید و بپذیرید که موقعیت شما متفاوت خواهد بود. اگر چیزی شما را عصبانی می کند ، دوری کنید.

4) بدون بلاگ اسپم و / یا خود تبلیغی – همه اشکال پیوندها ، مراجع یا ارجاعات به مواردی که به آنها وابسته هستید حذف می شوند و احتمالاً منجر به ممنوعیت می شوند. این امر در مورد وب سایت ها ، فیلم ها ، کانال های رسانه ای ، کتاب ها ، مقالات ، نظرسنجی ها و غیره صدق می کند. این بخش برای بحث در مورد علم تغذیه است ، نه آنچه شما انجام می دهید. سعی نکنید از تسهیلات برای هدایت ترافیک به چیزی که درگیر آن هستید استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. در صورت ارسال درخواست به ناظر ، نظرات تأیید شده توسط IRB قابل تأیید است.

5) درخواست و یا مشاوره پزشکی نکنید – این یادداشت ها معمولاً شامل بیماری ، تشخیص ، ارزش آزمایشگاهی و / یا بحث هایی است که با یک متخصص بهداشت انجام می دهید. ممکن است بپرسید که تغذیه به طور کلی بر انسان چگونه تأثیر می گذارد ، اما ممکن است در مورد درمان یا مدیریت بیماری های پزشکی یا نحوه تأثیر رژیم غذایی بر وضعیت داخلی شما (یا یکی از اعضای خانواده) مشورت نکنید. همه سوالات پزشکی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط و دارای مجوز که به سوابق پزشکی شخصی شما دسترسی دارند ، ارجاع داده شود. درخواست مشاوره پزشکی در انجمن های اینترنتی خطرناک است. این نیز در بیشتر موارد معتبر نیست و قوانین اخلاقی مراقبت های بهداشتی مصرف کنندگان را نقض می کند تا آن را در این انجمن به شما ارائه دهند.

6) همه پیوندها باید پیوندهای مستقیم باشند – فیلتر سایت Reddit استفاده از کوتاه کننده های پیوند را حذف می کند. به جای آن از URL مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوندها با استفاده از خدمات پیگیری پیوند منجر به ممنوعیت فوری می شود.

7) هیچ ورودی از حسابهای جدید و حسابهای منفی کارما وجود ندارد – حساب های جدید ممکن است پست های جدیدی در این subreddit ایجاد نکنند. با این حال ، هنگام آشنایی با سایت و subreddit می توانید در مورد سایر پست ها نظر دهید. حسابهای منفی کارما نمی توانند در اینجا پست بگذارند یا نظر بدهند.

پیشنهاد

این پیشنهادات برای بهبود تجربه شما در subreddit ارائه می شود.

 • از نگرش “یکبار مناسب همه” در مورد تغذیه خودداری کنید. بپذیرید که رویکردهای دیگری وجود دارد که ممکن است با آنها موافق نباشید ، انواع دیگر بدن و اهداف مختلف.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سوالات ، اطلاعات دقیق ، مرتبط و مفید را وارد کنید. هنگام ارائه نظرات خود ، پیوندهایی به مطالعات ، مقالات ، تحقیقات ، مقالات و غیره ارائه دهید. آیا نیاز به یافتن شواهد دارید؟ نگاهی بیاندازید PubMed یا Google Scholarبه

 • این ممکن است یک پرسش و پاسخ باشد. اگر هر سوالی دارید، پیدا کردن قبل از ارسال یا مشاهده پست جدید سوالات متداول که ما شروع کرده ایم

 • گزارش پست ها و نظراتی که قوانین وب سایت یا قوانین فرعی را نقض می کنند ، گزارش دهید. به دلیل عدم توافق نظرات و پست ها را گزارش نکنید. این اتلاف وقت و گزارش سوءاستفاده است.

استعداد کاربر

شما می توانید توانایی کاربران خود را برای نشان دادن سطح تخصص / آموزش تغذیه خود تعیین کنید. استعداد کاربری را که شایستگی آن را ندارید انتخاب نکنید. هر کسی که نتواند وضعیت استعداد کاربران خود را هنگام درخواست از آنها تأیید کند ، ممکن است ممنوع شود.


مجری مورد نیاز است

همانطور که شرکت ما به سرعت در حال رشد است ، ما همچنین نیاز به ایجاد یک تیم تعدیل کننده داریم. ما می خواهیم برخی از کاربران با تجربه Reddit را که علاقه ای به تغذیه و تمایل به کمک به مدیریت / تغذیه دارند ، به عنوان فضایی دانشگاهی برای بحث تغذیه آموزنده اضافه کنیم.

این همان چیزی است که ما از متقاضی به دنبال آن هستیم. لطفاً برنامه را به modmail ارسال کنید.

 1. مود باید سابقه قوی داشته باشد مثبت مشارکت در / r / تغذیه لطفاً برخی از پیوندهای مستقیم به نظرات مربوط به سابقه حساب خود را برای اثبات آن ارسال کنید.

 2. ما به دنبال حالت هایی هستیم که از همه زمینه ها استفاده می کنند ، اما به ویژه برای RDN ها یا سایر افرادی که آموزش تغذیه رسمی دارند. لطفاً از سوابق تحصیلی و زمینه شغلی فعلی خود بگویید.

 3. تجربه modding در Reddit عالی است ، اما لازم نیست. به همین دلیل تجربه کمی در برنامه نویسی دارید. اگر سایر اشتراک ها را تغییر داده اید و آیا تجربیات مرتبط مانند تعدیل دیگر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب پشتی و غیره دارید ، به ما اطلاع دهید.

 4. Mod همیشه باید یک کاربر Reddit باشد. حالت ایده آل شخصی است که چندین بار در روز وارد Reddit می شود ، می تواند در هنگام ورود به سیستم برای رفع مشکلات تعدیل کننده وقت بگذارد و پیش بینی می کند که در آینده نیز به این کار ادامه خواهد داد.

 5. شما باید یک بازیکن تیم باشید که مراحل و روش های زیر را از جمله استفاده از کانال های ارتباطی دنبال می کند تا ما در همان صفحه باقی بمانیم و دیدگاهی یکپارچه و سازگار ارائه دهیم که تغذیه و کاربران کلیدی آن را در اولویت قرار می دهد.

 6. شما باید فردی باشید که بتواند قوانین را راحت اجرا کند و بتواند بدون تسلیم شدن ، از دست دادن صبر یا تسلیم شدن ، بازخوردهای خشن / انتقادی از غریبه ها در اینترنت دریافت کند.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً آن را به ناظر ارسال کنید یادداشت هایی که همه موارد بالا را لمس می کند (لطفاً از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.


مثل همیشه تیم اعتدال برای افکار و ایده های شما در subreddit آماده است. برای این کار ارسال پیام تعدیل کننده modmailبه

دیدگاهتان را بنویسید